e-Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravih zaporku

UNDER MELODY
Sigurnosna kamera snimila duha u pubu 6ns21j
Sigurnosna kamera snimila duha u pubu 27663141
Poll

Koji OS koristite na mobitelu (smartphoneu)?

 
 
 
 
 

Rezultati

Zagreb
Vrijeme
CURRENT MOON
Latest topics
» 15 najpoznatijih slika duhova
by Neptun uto tra 30, 2013 2:45 pm

» Dječak 'na nebu' upoznao sestru za koju nije ni znao
by Neptun uto tra 30, 2013 2:30 pm

» Upoznajte dijete koje u detalje zna opisati svoj prosli zivot!
by Neptun uto tra 30, 2013 2:22 pm

» Mačak koji predviđa smrt
by Neptun uto tra 30, 2013 2:18 pm

» Kakav to stvor baulja kanalizacijom?
by Neptun uto tra 30, 2013 2:13 pm

Keywords

stitch  2018  lilo  2010  2012  2011  


Sigurnosna kamera snimila duha u pubu

Go down

Sigurnosna kamera snimila duha u pubu Empty Sigurnosna kamera snimila duha u pubu

Postaj by Mato pet lis 15, 2010 5:26 am

Sigurnosna kamera snimila duha u pubu 82872226

Kad je vlasnik puba u britanskoj Cumbriji pregledavao snimke koje je snimila sigurnosna kamera, naježio se kad je vidio sablasnu prikazu pored jednog od stolova koja je nestala kroz strop
Andrew Batemen vjeruje da je zbilja vidio duha, i to na video snimci. U bizarnoj sekvenci koja traje 35 sekundi, a koja je snimljena usred noći u pubu The Wolfe u mjestu Penrith, vidi se jezovita prikaza nečeg što podsjeća na kuglu svjetlosti a što se spušta sa stropa.

Vanjski rubovi mu pulsiraju dok se kreće uokolo, a u jednom trenutku se čini kao da se jedan dio te prikaze kreće po stolu kao da ga polira. Duh u tom trenutku kao da počinje poprimati obrise lica, a zatim odjednom nestaje kroz strop.

Nakon što je Batemen dobro pregledao snimku, razgovarao je s uredom odmah pored svog puba u kojem se nalazi putnička agencija, i nakon što je pregledao nekoliko njihovih snimki, shvatio je da se slične jezovite stvari i tamo događaju pod okriljem noći.

Snimka iz putničke agencije snimljena je točno tjedan dana kasnije, a na joj se vidi kako se kompjuterski miš sam od sebe pomiče po stolu. U tom trenutku u uredu je vidljiva blaga svjetlost, a zatim se monitor pali sam od sebe, da bi nekoliko trenutaka kasnije veliki znak pao s prozorskog ureda.

Osoblje koje radi u putničkoj agenciji kaže da je u zgradi u kojoj se danas nalaze nekad bila mrtvačnica.

Batemen, koji vodi pub već 17 godina, otkrio je kako njegov pas terijer postaje jako strašljiv čim treba ući u pub.

"Bio sam s prijateljem kad smo gledali snimke od 1. rujna. Oko 18 minuta nakon ponoći pub je bio u potpunom mraku. Taman sam mislio ugasiti monitor kad je moj kolega primijetio nešto čudno, na ekranu se pojavio čudan oblik koji svijetli a koji se pojavio iz stropa da bi nastavio lebdjeti prostorijom.

U jednom trenutku je izgledalo kao da taj duh polira stolove, činilo se da pulsira i onda je odjednom nestao kroz zid i strop. Ne vjerujem u duhove, ali ovo me zaista prestrašilo. Kad gledam u snimku te sablasti kako nestaje čini mi se kao da joj mogu vidjeti lice", kaže prestrašeni Bateman.
Net.hr
15.09.2010.
Mato
Mato

Spol : Male
Broj postova : 1522
Bodovi : 83253
Preporuke : 41
Rođendan : 08.09.1988
Registriran/a od : 08.10.2009
Godina : 35

http://www.e-zabava.tk

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.