e-Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravih zaporku

UNDER MELODY
Frizure od kojih boli glava 6ns21j
Frizure od kojih boli glava 27663141
Poll

Koji OS koristite na mobitelu (smartphoneu)?

 
 
 
 
 

Rezultati

Zagreb
Vrijeme
CURRENT MOON
Latest topics
» 15 najpoznatijih slika duhova
by Neptun uto tra 30, 2013 2:45 pm

» Dječak 'na nebu' upoznao sestru za koju nije ni znao
by Neptun uto tra 30, 2013 2:30 pm

» Upoznajte dijete koje u detalje zna opisati svoj prosli zivot!
by Neptun uto tra 30, 2013 2:22 pm

» Mačak koji predviđa smrt
by Neptun uto tra 30, 2013 2:18 pm

» Kakav to stvor baulja kanalizacijom?
by Neptun uto tra 30, 2013 2:13 pm

Keywords

lilo  stitch  


Frizure od kojih boli glava

e-Zabava :: Zabava :: Zabava :: Slike

Go down

Frizure od kojih boli glava Empty Frizure od kojih boli glava

Postaj by Mato on sri svi 04, 2011 10:14 am

Nije nikakva tajna da ljudi imaju različite ukuse. Još jedna stvar koja nije tajna je da ljudi vole raspravljati o tuđim ukusima. Kako bismo pridonijeli ovoj nadasve korisnoj i uvijek produktivnoj raspravi, priredili smo vam galeriju frizura koje bi vas mogle potaknuti na duboka promišljanja o koječemu.

Neke od frizura iz naše fotogalerije pratit će vas u snovima u obliku dlakavih nemani, dok će vam druge možda poslužiti kao inspiracija za dizajniranje novih superjunaka i zlikovaca.

Neke vam se možda toliko svide da ćete ih i sami poželjeli imati. Ovom vas prilikom želimo potaknuti da nam u tom slučaju bez ustručavanja pošaljete fotografiju svoje nove frizure.

Ako ste pak među onim cinicima koji ne znaju cijeniti tuđu kreativnost i ne vesele vas ponosna lica ovih odvažnih ljudskih umjetnina, odnosno njihovih frizura, onda se jednostavno opustite, naslonite i uživajte u neobičnim kreacijama.

Frizure od kojih boli glava 057900756

Frizure od kojih boli glava 058000756

Frizure od kojih boli glava 058100755

Frizure od kojih boli glava 058200756

Frizure od kojih boli glava 058300756

Frizure od kojih boli glava 058400756

Frizure od kojih boli glava 058500755

Frizure od kojih boli glava 058600756

Frizure od kojih boli glava 058700756

Frizure od kojih boli glava 058800756

Frizure od kojih boli glava 058900756

Frizure od kojih boli glava 059000756

Frizure od kojih boli glava 059100756

Frizure od kojih boli glava 059200756

Frizure od kojih boli glava 059300756

Frizure od kojih boli glava 059400756

Frizure od kojih boli glava 059500756

Frizure od kojih boli glava 059600756

Frizure od kojih boli glava 059700756

____________________________________
Opera, the fastest and most secure web browser
Mato
Mato

Spol : Male
Broj postova : 1522
Bodovi : 69923
Preporuke : 41
Rođendan : 08.09.1988
Registriran/a od : 08.10.2009
Godina : 31

http://www.e-zabava.tk

[Vrh] Go down

Frizure od kojih boli glava Empty Re: Frizure od kojih boli glava

Postaj by Mato on sri svi 04, 2011 10:17 am

Frizure od kojih boli glava Kidsfunnyhairstyle

Frizure od kojih boli glava Funnyhairstyle

Frizure od kojih boli glava Funnyhairstyle8

Frizure od kojih boli glava Funnyhair7

Frizure od kojih boli glava Funnyweirdhair15

Frizure od kojih boli glava Funnyhair

Frizure od kojih boli glava Funnyhairstyles10

Frizure od kojih boli glava Funnyhair1

Frizure od kojih boli glava Funnyhairformen

____________________________________
Opera, the fastest and most secure web browser
Mato
Mato

Spol : Male
Broj postova : 1522
Bodovi : 69923
Preporuke : 41
Rođendan : 08.09.1988
Registriran/a od : 08.10.2009
Godina : 31

http://www.e-zabava.tk

[Vrh] Go down

[Vrh]


e-Zabava :: Zabava :: Zabava :: Slike

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.