e-Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravih zaporku

UNDER MELODY
Zao duh čupa za kosu posjetitelje muzeja 6ns21j
Zao duh čupa za kosu posjetitelje muzeja 27663141
Poll

Koji OS koristite na mobitelu (smartphoneu)?

 
 
 
 
 

Rezultati

Zagreb
Vrijeme
CURRENT MOON
Latest topics
» 15 najpoznatijih slika duhova
by Neptun uto tra 30, 2013 2:45 pm

» Dječak 'na nebu' upoznao sestru za koju nije ni znao
by Neptun uto tra 30, 2013 2:30 pm

» Upoznajte dijete koje u detalje zna opisati svoj prosli zivot!
by Neptun uto tra 30, 2013 2:22 pm

» Mačak koji predviđa smrt
by Neptun uto tra 30, 2013 2:18 pm

» Kakav to stvor baulja kanalizacijom?
by Neptun uto tra 30, 2013 2:13 pm

Keywords

stitch  2012  2018  2010  lilo  2011  


Zao duh čupa za kosu posjetitelje muzeja

Go down

Zao duh čupa za kosu posjetitelje muzeja Empty Zao duh čupa za kosu posjetitelje muzeja

Postaj by Mato ned lis 24, 2010 11:00 am

Zao duh čupa za kosu posjetitelje muzeja 076700742

Posjetitelja muzeja u Nottinghamu svjedoci su čudnih pojava kao što su leteće kugle, čudni mirisi, duhovi i ključevi koji sami zveckaju

No, to kao da nije bilo dovoljno pa se tako nedavno javio bračni par koji je igrom slučaja snimio fotografiju na kojoj se dobro vidi obris osobe snimljenoj u prostoriji koja je nekad bila – tamnica.
Christine Spice i njen suprug Denyer početkom listopada napravili su snimke duha kojeg su opisali kao "nešto bijelo i jezovito nalik na figuru muškog vraga".

Posebno je zanimljiv dio kada je Christine pričala kako je fotografiju snimila svojim mobitelom no kako je – pošto su oboje duhovni ljudi – cijelo vrijeme osjećala prisutnost duha u cijeloj zgradi.

"Otišli smo posjetiti i jame i tada sam osjetila da je oko netko veoma zao", rekla je Christine dodavši kako je rekla suprugu da što prije želi napustiti to mjesto jer osjeća utjecaj i kako joj se povećao broj otkucaja srca.

"Počela sam disati ubrzano i jako sam se prestrašila. Osjećao se miris pljesni i truleži i sve to bilo nam je vrlo neugodno. U jednom trenutku to me izludilo i istrčala sam van na zrak", završila je Christine koja je novi šok doživjela kada je na kompjutor prebacila fotografije.

Kad je na njima vidjela obris zlog duha nije joj bilo svejedno.
Ukratko, riječ je o zgradi koja je od 1375. bila Palača pravde te nakon toga od 1440. zatvor. Uz to ta je zgrada jedina u Britaniji bila poznata kao sudnica i mjesto gdje su izvršavane egzekucije. Neke od njih čak su obavljene i na ulaznim vratima za što postoje dokazi.

Znatiželjna Christine nakon nekog vremena odlučila je obići ponovno sve ćelije, tamnice, dvije sudnice i nekoliko srednjovjekovnih špilja. Tražila je tragove i kada je fotografirala osobne podatke zatvorenika ispisanih po zidu, koje je pronašla, dogodilo se nešto strašno: "U toj sobi netko me s leđa povukao za kosu. Okrenula sam se očekujući da ću vidjeti brata ali iza mene nije bilo nikoga", ispričala je u jednom dahu Christine dodavši kako se u tom muzeju zaista osjeća prisutnost duhova.
To je potvrdio i voditelj muzeja Tim Desmond kazavši kako to i nije ništa novo za zaposlenike koji su već navikli na nadnaravne pojave.

"Ipak je ovo dugo godina bilo mjesto gdje su kažnjavani i ubijani ljudi u srednje vijeku", rekao je Desmond.
Net.hr
21.10.2010.
Mato
Mato

Spol : Male
Broj postova : 1522
Bodovi : 83253
Preporuke : 41
Rođendan : 08.09.1988
Registriran/a od : 08.10.2009
Godina : 35

http://www.e-zabava.tk

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.