e-Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravih zaporku

UNDER MELODY
Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima 6ns21j
Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima 27663141
Poll

Koji OS koristite na mobitelu (smartphoneu)?

Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_lcap49%Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_rcap 49% [ 36 ]
Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_lcap14%Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_rcap 14% [ 10 ]
Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_lcap18%Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_rcap 18% [ 13 ]
Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_lcap3%Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_rcap 3% [ 2 ]
Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_lcap18%Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima I_vote_rcap 18% [ 13 ]

Ukupno glasova : 74

Zagreb
Vrijeme
CURRENT MOON
Latest topics
» 15 najpoznatijih slika duhova
by Neptun uto tra 30, 2013 2:45 pm

» Dječak 'na nebu' upoznao sestru za koju nije ni znao
by Neptun uto tra 30, 2013 2:30 pm

» Upoznajte dijete koje u detalje zna opisati svoj prosli zivot!
by Neptun uto tra 30, 2013 2:22 pm

» Mačak koji predviđa smrt
by Neptun uto tra 30, 2013 2:18 pm

» Kakav to stvor baulja kanalizacijom?
by Neptun uto tra 30, 2013 2:13 pm

Keywords

2011  2012  lilo  stitch  2018  2010  


Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima

Go down

Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima Empty Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima

Postaj by Mato ned vel 13, 2011 9:07 pm

Desetogodišnja djevojčica komunicira s duhovima 001300742

Lynn Jackson majka je desetogodišnje Fae i njezinog mlađeg brata Ashleya. Prije nekoliko mjeseci Fae je prestravila ukućane izjavom da joj se u sobu ušuljala starija gospođa i pitala ju: 'Čuješ li me?'.
Ispostavilo se da u njezinoj sobi nije bilo nikoga, a ovakvi susreti postali su sve učestaliji i strašili su ju sve dok se obitelj nije suočila s mogućnošću da mala Fae može komunicirati s duhovima.

Majka Lynn u početku je bila ljutita i frustrirana. Prema njezinim riječima: 'Imala sam osjećaj kao da mi netko maltretira dijete, a ja mu nikako ne mogu pomoći. Nekada bih pomislila da bi bilo jednostavnije nositi se s bolešću jer bi onda barem znala kome se obratiti za pomoć', prenosi britanski The Sun.

Ipak, brižna majka na kraju je pronašla način kako pomoći svojoj neobičnoj kćeri pa je razgovarala s vidovnjacima i duhovnim medijima koji su uvelike pomogli Fae. Tako svoju neobičnu sposobnost više ne doživljava kao prokletstvo već kao dar.

No, baš kada se činilo da je jedan problem riješen, pojavio se novi. Faein sedmogodišnji brat Ashley, koji nije bio svjestan njezinog dara, počeo se bojati ulaziti u zamračene prostore i gledati u ogledala.

Nakon što su pažljivo ispitali od kuda mu taj novi strah, saznali su da, poput njegove sestre, viđa duhove koji žele komunicirati s njim.

On je još uvijek u fazi kada ga to jako plaši, a roditelji i stručnjaci mu pokušavaju pomoći da shvati da se nema čega bojati. I dok je on u fazi prihvaćanja, Fae je već naučila kako kontrolirati svoj dar i vrlo je otvorena u pripovijedanju o svojem daru i načinima na koji se on manifestira.

'To nije kao kada vidite nešto čvrsto poput stolca. Najčešće osjetim energiju na nekom mjestu i tada mi se u glavi pojavi slika i detalji o osobi. Vidim njihovo ime i znam kako su umrli. Kada zatvorim oči, u samo par sekundi dobijem kompletnu sliku o osobi i njihovom životu.'

O svojim iskustvima Lynn i Fae napisat će knjigu kako bi progovorili o ovom neobičnom problemu koji je za većinu tabu pa postoje rijetki ljudi kojima se može obratiti za pomoć ili koji mogu podučiti kako se nositi s tako posebnom situacijom.

'Fae su najviše pomogli razgovori s ljudima koji imaju sličan dar pa se nadamo da i ona svojim iskustvom sada može pomoći drugoj djeci', zaključuje majka Lynn.
Mato
Mato

Spol : Male
Broj postova : 1522
Bodovi : 83253
Preporuke : 41
Rođendan : 08.09.1988
Registriran/a od : 08.10.2009
Godina : 35

http://www.e-zabava.tk

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.