e-Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravih zaporku

UNDER MELODY
Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci 6ns21j
Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci 27663141
Poll

Koji OS koristite na mobitelu (smartphoneu)?

 
 
 
 
 

Rezultati

Zagreb
Vrijeme
CURRENT MOON
Latest topics
» 15 najpoznatijih slika duhova
by Neptun uto tra 30, 2013 2:45 pm

» Dječak 'na nebu' upoznao sestru za koju nije ni znao
by Neptun uto tra 30, 2013 2:30 pm

» Upoznajte dijete koje u detalje zna opisati svoj prosli zivot!
by Neptun uto tra 30, 2013 2:22 pm

» Mačak koji predviđa smrt
by Neptun uto tra 30, 2013 2:18 pm

» Kakav to stvor baulja kanalizacijom?
by Neptun uto tra 30, 2013 2:13 pm

Keywords

2012  2011  stitch  2018  2010  lilo  


Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci

Go down

Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci Empty Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci

Postaj by Mato sri pro 22, 2010 9:33 am

Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci Dalajthumb

Stvorili su nas Gini

Visoko razvijena inteligentna bića su u svemiru postojala dok još nije bilo našeg planeta Zemlje, Sunca niti naše galaksije. U prošlosti su ta bića bila prisutnija među ljudima jer nisu bila tako ugrožena kao danas. Danas nam o njihovoj prisutnosti govore samo mitovi i legende. Nekadašnje astronaute ljudi su proglasili bogovima i ocem nebeskim, a njihovo djelovanje i simboli su postali predmeti vjerskog obožavanja. Naše prebivanje na Zemlji je samo odraz postojanja Svemirskog uma koji je beskonačan«, uvjeren je Alojz Kapun iz Maribora, koji se već dvadeset godina posvećuje istraživanju civilizacije u svemiru. Njegove poglede na život je korjenito promijenio susret s prof. Franjom Friedlom iz Bjelovara, našim stalnim suradnikom koji je u listopadu prošle godine preminuo, te je ovaj članak posvećen njemu. Tvrdio je da je telepatski povezan s izvanzemaljskim bićima, a o tome je napisao i izdao više knjiga.


Prof. Friedl je pisao o svemirskim bićima nazvanim Gini. Tko su zapravo Gini i kada su došli na Zemlju?

Gini su izvanzemaljska bića koji su razvojno nekoliko tisuća godina ispred nas, neki čak i nekoliko milijuna godina. Na Zemlju su počeli postupno dolaziti 1939. godine s različitih planeta i u različitim skupinama. Većina je došla s dnevnog neba; te zvijezde su nam bliže od onih prisutnih na noćnom nebu. Najviše su dolazili njihovi znanstvenici. Njihovi planeti se nazivaju Jupiter, Mars, Saturn, Uran, Neptun. Imena kojima ljudi nazivaju naše planete su i imena njihovih planeta. Ti su planeti imali svoja imena još onda dok je Zemlja bila užarena kugla.

Kako Gini nazivaju Zemlju?

Gini Haldik. To znači modri planet. Naime, u modro-zelenim nijansama ga vide iz svemira, a zbog onečišćenja Zemlja je sve manje vidljiva.

Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci Et2thumb

Jeste li osobno već nekad vidjeli NLO ili imali neki kontakt s izvanzemaljcima?

Hvala bogu da nismo sami u svemiru. Kakvo traćenje svemira bi to bilo! Svemirske brodove sam vidio više puta, a naročito često su se pojavljivali prije petnaest godina. Jednom su mi bili iznad kuće. Pozvao sam kćerku pa ih je i ona vidjela. Drugi put sam ih vidio zahvaljujući divljim patkama, koje uzgajam. Ženka, koja je imala mladunčad, imala je običaj letjeti nebom jedan do dva velika kruga. To sam volio promatrati i točno sam poznavao njezin koridor. Jedne noći je nije bilo. Bilo je već jedanaest sati, zvijezde su sjale i onda sam daleko na nebu ugledao NLO. Činilo mi se da stoji na mjestu i izgledalo je kao da zajedno sjaji deset zvijezda. Pojavila se jaka svjetlost koja je polako nestajala. Sjećam se i NLO-a koji se jako lijepo vidio iznad Pohorja. Kad sam se vozio s mopedom, najprije sam pomislio da pilot pogrešno vozi letjelicu. Zaustavio sam moped i gledao. Za sobom je ostavljao rep dugačak najmanje pet kilometara, ali nije bio od dima već od divno obojanih krugova. Otraga, gdje je otvor letjelice, pogonska sila pušta za sobom rep. Sunce je sjalo, a zato što je leteći predmet išao prema zapadu vidio sam, takoreći, njegove silnice, atome. NLO je izgledao kao divovski oval, a sjajio je kao sunce.
Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci Et7thumb
Jeste li možda dokučili kako djeluju svemirski brodovi?

U unutrašnjosti imaju ugrađene silnice. Svemirci u brodu ne osjećaju kretanje. Za njih gravitacija ne postoji jer su savladali svemirski TAP, supstanciju kojom je ispunjen svemir. Ta supstancija ima materijalne karakteristike, iako nije materija kakvu poznajemo na Zemlji. U svemiru služi za gradnju svih nebeskih tijela, djeluje i regulira njihovo kretanje s ravnomjernim pritiskom u svim smjerovima, što mi Zemljani pogrešno objašnjavamo kao privlačnost ili padanje predmeta na Zemlju. Ta materija istodobno omogućuje tim visoko razvijenim bićima susrete s drugim oblicima života i beskrajna putovanja na još nenaseljene planete. Izvanzemaljci su došli na Zemlju kako bi nas uvjerili da zakon gravitacije nije valjan. Tek kad budemo počeli razmišljati o tome odakle dolazi sila teže (ako ne od gravitacije) moći ćemo napraviti vozila koja će pokretati plin TAP.

Kako je, po vašem mišljenju, sastavljen svemir? Je li konačan ili nije?

Kao što sam već rekao, sazviježđa, sunce, galaksije i međuzvjezdani prostor puni tvar koja je za naše oči nevidljiva i koju Gini nazivaju TAP. Iz nje nastaju nove galaksije i zvijezde. Kad taj proces dođe do određene granice onda se zaustavlja. Zašto, to ne znam, a to niti Gini ne znaju.
Osnova svemira je tama. Već kod 25, 30 kilometara visine, nakon što astronaut napusti Zemlju, nebo više nije plavo. Što dalje ideš od Sunca, sve je tamnije. Naše Sunce je zvijezda. Kad se iscrpi, ugasi se, postane tamna i duboko se zaledi. Kada noću gledate u zvjezdano nebo, sve su te zvijezde u jednoj velikoj kugli koju Gini nazivaju Abemagh; ona ima svoje središte oko kojeg kruže atomi. Taj svemirski Abemagh ima ispod usisavač koji sve umrle planete kao i neuspješne civilizacije usiše i ponovno zdrobi na najmanje atomske dijelove te na vrhu ponovno izbacuje prašinu iz koje opet nastaju nove zvijezde i galaksije. Tih Abemagha je bezbroj i još većih Abemagha je opet bezbroj i to ide u beskonačnost.

Smatrate li da je svemir uistinu nastao velikim praskom?

Svemir je, možemo kazati, beskonačan. To što znanstvenici govore o velikom prasku ne stoji. Što je onda trebalo uzrokovati veliki prasak, kakva materija? Iako nevidljiva ipak je morala biti u nekom prostoru. Na to ne može nitko odgovoriti, niti oni koji su bili tu prije nas. Još ni oni nisu vidjeli Boga. Bog, o kojem govorimo mi Zemljani, ne postoji. Gini smatraju da je cijeli svemir beskonačan i da nema vanjskog dijela. To bi trebao biti Bog. Mi smo unutar toga i ne možemo van. Sve u svemiru je vječno.

Je li smrt kraj ili početak novog postojanja na drugom nivou?

Ljudi smatraju da je smrt kraj nečeg, ali istina je drugačija. Čovjek prima energiju iz svemira i ta energija, koja nas čini živima, vječna je. Čak i kad tijelo umre ta energija ostaje, ona je vječna i neuništiva. Materija uistinu nije vječna, ali njezin duhovnoenergetski oblik nikad ne nestaje.
Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci Et5thumb

Tko su, po vašem mišljenju, bili prvobitni ljudi na Zemlji?

Prvi ljudi na Zemlji nisu bili, kako nas uči Biblija, Adam i Eva. Ako je Kain ubio Abela onda su ostali još samo jedan sin te otac i majka, Adam i Eva. Kako smo onda mi nastali? Po tome bi onda sin morao općiti s vlastitom majkom kako bi se ljudski rod na Zemlji razmnožio. Biblija o tome ne govori istinu ili je pak ne zna. Stvorili su nas Gini, ali smo se skroz iskvarili, pogotovo duhovno. Prvi ljudi na Zemlji su bili Aborgini. To je bila početna grupa na zemlji, a njihove krvne grupe danas više nema.

Koji dio Zemlje je pradomovina?

Prvi život, domovina čovjeka, bila je na Arktiku, a ne u Africi. Ljudi koje danas nazivamo Aboriđini nisu više Aborgini, obični su ljudi. Čovječanstvo je na Zemlji prisutno već dva i pol milijuna godina, a nismo još nigdje došli. Sada je prisutna već peta civilizacija. Gini su nas upozorili kako bismo se trebali već voziti s njima na druga sazviježđa i planete te se tamo naseliti. A mi smo još uvijek na Zemlji i ratujemo više tisuća godina.

Zašto još nismo dosegli tako visok stupanj razvoja kao Gini?

Previše smo oholi i nerado prihvaćamo savjete inteligentnijih od sebe. To najviše važi za vjerske vođe koji ne žele promijeniti način svog života i razmišljanja. Oni bi željeli pridobiti što više ljudi kako bi mogli dugo živjeti na račun vjernika. Postoje civilizacije u svemiru koje su mlađe od naše, ali su naprednije i već mogu putovati na druge planete i sunca. To je zato što nemaju ratova. Nisu izmislili religije kao što smo ih mi izmislili. Na Zemlji postoji oko dvadeset tisuća vjera i oko dvadeset tisuća jezika.

Kako je bilo na početku?

Na početku je na Zemlji bio samo jedan jezik, zvao se Gogas. Gog znači govor. Onoga tko predaje i danas još nazivamo pedagog. U svim jezicima sakriven je Gogas jezik. Samo ljudi to ne znaju. Recimo, muslimani nazivaju boga imenom Alah. Al znači provoditi, lah znači zakon svemira. Alah dakle znači živjeti po zakonu svemira.

Kako Gini izgledaju, jesu li slični ljudima?

Ljepši su od ljudi. Mi smo malo deformirani. Njima nisu poznata natjecanja ljepote kao nama jer ih oni ne trebaju;, naime svi su lijepi. To je zato jer se pridržavaju moralnih zakona. Na Zemlji ima puno seksualnih odnosa među rođacima, incesta. To se najviše događa u arapskim državama, gdje jedan muškarac ima više žena i dvadesetdero, trideseteri ili četrdesetoro djece. Ako se oni rašire po svijetu može se dogoditi da se braća i sestre opet sretnu i zaljube iako ne znaju da su u srodstvu. Gini na to jako paze i gledaju da spolnih odnosa među rođacima nema sve do sedmog koljena. Mi takav kodeks ne slijedimo.

Kako dugo žive Gini?

Oni koji su nam najbliže žive oko dvije tisuće godina, a izgledaju kao naš pedesetogodišnjak. Mladi gin, koji je star sto godina, izgleda kao naš petnaestogodišnjak.

Razlikujeli se vrijeme Zemljana od vremena Gina?

Da. Vrijeme, kakvo na Zemlji mjerimo, ne vrijedi za svemir. To nije pravo mjerivo vrijeme, njime si ne možemo pomoći. Vrijeme u stvarnosti miruje, statično je i vječno. Mogli bi reći da je bezvremeno. A ne možemo ga zaustaviti. U tom svemiru se uvijek nešto pretvara i stvara. Tako je oduvijek. U svemiru se sve kreće naprijed, ništa ne ide nazad. Ono što ne funkcionira, uništava se.

Možete li što reći o načinu života Gina?

Gini koriste 75 posto mozga, čovjek pak samo 3 posto; samo geniji, kao što su Einstein i Tesla su koristili 10 posto. Možete pretpostaviti na kojem su onda oni nivou. Standard im je za nekoliko tisuća puta viši od našeg. Nisu im poznate vlade, općine i slične stvari. Sve rade kao jedan i slobodnom voljom. Nije im određeno kad moraju raditi. Poznat im je novac, ali ne papirnati već u dragocjenom metalu. On im ne služi za bogaćenje već kao jedinica mjere, kao što je to kod nas metar ili litra. Nemaju velike gradove, radije žive u grupama u manjim mjestima, ali ne u blokovima. Imaju nastambe s praznim prostorom, samo pritisnu na dugme i pojave se ormari, stolovi. Nemaju televiziju već neku napravu koja može projicirati sliku bilo otkuda pa i sa Zemlje.

Jesu li Zemljani već došli u sukob s Ginima?

Gini tvrde da nas nadziru, što se očituje u simbolu božjeg oka u trokutu. Amerikanci su već željeli isprobati atomsko oružje na Mjesecu – javnost s tim nije upoznata – ali su ih Gini pomoću visoke tehnologije u tome spriječili. Upozorili su Amerikance kako nisu gospodari svemira i da Mjesec nije naše vlasništvo već da pripada svim bićima. Pa ni Zemlja nije naše vlasništvo. Ona je samo šesti planet u sastavu njihovih planeta. Zbog toga su napravili šesterokraku zvijezdu koja se nalazi i na svemirskim brodovima. Zemljani to pogrešno nazivaju židovskom zvijezdom. Gini su o zakonima svemira poučavali i Davida.
Za vrijeme hladnog rata između Rusije i Amerike, Amerikanci su u stratosferu rasuli male pločice od aluminijske folije, da ih Rusi ne bi mogli primijetiti, a one su uzrokovale smetnje u signalima. Ti su djelići zatim odneseni i u američki zračni prostor pa ih ni jedni ni drugi više nisu mogli odstraniti. Na kraju su te aluminijske pločice očistili Gini jer su i njima uzrokovale smetnje.
Stvorili su nas Gini - izvanzemaljci Et4thumb

Koliko su puta Gini već posjetili Zemlju?

Svemirski potop je bio prije dvadeset tisuća godina. Od tada do danas Gini su na Zemlji bili sedam puta. I svaki su nas put poučavali moralnim zakonima i zakonima svemira. Pomiješali su se među ljude, odjeveni u civilnu odjeću. Kako u prošlosti nismo bili na takvom tehničkom nivou za njih smo bili bezopasni. Danas imamo razna tehnička pomagala kojima možemo uništiti njihova vozila. Ponudili su nam još jedno rješenje i dali čovječanstvu zadnje upozorenje. Na Zemlji su napravili nekoliko tisuća križanaca, među njima i s čovjekom, no svakog čovjeka s kojim su napravili klona najprije su testirali. Oni mogu klonirati, a za svo kloniranje kojim se ljudi bave smatraju da će se izroditi. Čak i ako napravimo najboljeg klona, to će se za oko dvije tisuće godina izroditi ili će nam uzrokovati ogromne teškoće.

Je li propast čovječanstva neumitna? Možemo li je spriječiti?

Treba samo poštivati moralne zakone. To je deset božjih zapovjedi. Kad bi ih svi slijedili to bi bilo dovoljno. Deset božjih zapovijedi su Gini dali Mojsiju prije pet tisuća godina na brdu Hore, koje se danas naziva Sinaj. Mojsije je tada kod njih bio zatvoren u NLO-u četrdeset dana i tamo je bio poučavan. Sada je prvobitnih deset zapovijedi prošireno na šesnaest zakona koje su Gini posredovali profesoru Friedlu.

Što nalažu ti zakoni?

Zakon »ne ubij«, recimo, ne odnosi se samo na ljude već i na životinje koje ne bi smjeli ubijati zbog zabave ili sporta.

Gini ne jedu meso?

Gini koriste životinje iz prirode, a nepoznate su im farme na kojima se životinje hrane hormonima. Priroda im je čista. Na planetima mogu čak i regulirati atmosferske prilike i utjecati na padaline. Da bi čovječanstvo izbjeglo propast moralo bi nužno smanjiti broj stanovnika. Današnja tehnika i znanje su nepotpuni, a zbog onečišćenja neba i Zemlje ta tehnika nam uništava prirodu i zdravlje. Morali bi razviti takvu tehnologiju i tehnička pomagala koja neće štetiti prirodi.

Kada možemo opet očekivati posjetu Gina?

Gini su sada napustili Zemlju. Ponovno će doći tek kroz 2600 godina i to s istim brodovima. Do tada će njihovim križancima biti telepatski slane poruke isto kao što su bile poslane i profesoru Friedlu.

Andreja Paljevec, Misteriji
Mato
Mato

Spol : Male
Broj postova : 1522
Bodovi : 83543
Preporuke : 41
Rođendan : 08.09.1988
Registriran/a od : 08.10.2009
Godina : 35

http://www.e-zabava.tk

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.